Вік-Експо Новини

Свіжі та актуальні новини від Вік-Експо.

  1. Новини
  2. Експерт з Німеччини поділився досвідом роботи СТО.
28.11.2017
Сервісні новини

Експерт з Німеччини поділився досвідом роботи СТО.

ТОВ «Вік-Експо» виступає офіційним сервісним дилером від бренду Volkswagen та SEAT. Рівень та стандарт обслуговування відповідає рівню в Німеччині.

Експерт з Німеччини

"Представлене обладнання на високому рівні, усюди чистота і порядок (навіть з деякими перевагами у порівнянні з Німеччиною)" - таке резюме після трьох тижневого перебування у автосервісі, надав нам німецький експерт по роботі СТО - Гайнрих Бюршен. Усі працівники автосервісу мали змогу задати запитання для експерта та перейняти досвід роботи німецьких СТО. Ще однією приємною новиною стало для нашого колективу те, що програма лояльності, на наших сервісах діє ефективніше ніж у Німеччині. Це додало ще більше сил досягати нашої основної мети - ставати кращими для Вас, наші клієнти!

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.